Kolizja z promilami

1
1

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Oszustwo
24 października 2016 roku w miejscowości Chybów nieznany sprawca podając się za pracownika zakładu energetycznego, pod pretekstem wymiany licznika wyłudził od 77 letniej mieszkanki gminy Sarnaki pieniądze w kwocie 100 złotych.

Groźby karalne  
25 października 2016 roku w Łosicach 26 letni mieszkaniec Łosic groził spaleniem domu innemu mieszkańcowi Łosic i jego konkubinie. Groźby te wzbudziły obawę, że zostaną spełnione, w związku z czym pokrzywdzony złożył w tej sprawie zawiadomienie o przestępstwie.

Zatrzymany nieletni poszukiwany        
25  października  2016 roku  w Łosicach dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego na podstawie sądowego nakazu 16 letniego mieszkańca Siedlec. Nieletni został doprowadzony do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jaworku.

Oszustwo  
24 października 2016 roku w miejscowości Falatycze dwie nieznane kobiety narodowości prawdopodobnie Romskiej, pod pretekstem sprzedaży pościeli weszły do domu 79 letniej mieszkanki gminy Platerów, a następnie wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej dokonały kradzieży portfela z dowodem osobistym i pieniędzmi w kwocie 20 złotych.

Zdarzenie drogowe
24 października 2016 roku na trasie W 698 w miejscowości Chotycze 25 letni mieszkaniec Siedlec wyjeżdżając z drogi podporządkowanej samochodem ciężarowym marki Scania z naczepą, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Peugeot, czym doprowadził do zderzenia pojazdów. W zdarzeniu lekkich obrażeń ciała doznała pasażerka Peugeota, która została przewieziona do szpitala w Łosicach. Obaj kierujący byli trzeźwi, sprawcę ukarano mandatem karnym.

Kradzież pieniędzy
W okresie 27/29 października 2016 w miejscowości Nowa Kornica nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę 66 letniego mieszkańca gminy Stara Kornica wszedł do niezamkniętego domu skąd dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 6400 złotych.

Nietrzeźwy sprawca kolizji
29 października 2016 roku w miejscowości Sarnaki 31 letni mieszkaniec tej gminy kierując samochodem osobowym marki VW Passat najechał na tył jadącego przed nim pojazdu marki Honda. W trakcie podjętych przez policjantów czynności okazało się, że kierujący Passatem znajduje się pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie.

asp. sztab. Tomasz Zozula

1 KOMENTARZ

  1. Nieletni to tego samego dnia uciekł z ośrodka. A w Siedlcach to też nie mieszka tylko tula się po kolegach. W Siedlcach to mieszka jego matka z konkurentem . To nasz łosicki ziomek na którego rodzina się wypiela .

Comments are closed.