Słoneczne Dni Łosic!

0
1

Za nami kolorowe, pełne słońca, atrakcji i muzyki Dni Łosic. W tym roku pogoda nie pokrzyżowała planów Organizatorom i tłumnie przybyłym gościom – było pięknie, ciepło i słonecznie. Tegoroczna impreza została połączona z obchodami Światowych Dni Młodzieży i przez to trwała kilka dni. Były wspólne tańce, wspólne śpiewanie, zabawy, warsztaty i cała masa możliwości wykorzystania wolnego czasu.

Łosiczanie słysząc hasło “Dni Łosic” zazwyczaj od razu uśmiechają się, puszczają oczko i mówią, że tego dnia będzie na pewno padać – to już taka nasza łosicka tradycja. Ale w tym roku pogoda dopisała i dopisali też goście. Dni Łosic były niezwykle kolorowe, z mnóstwem atrakcji dla każdego – koncerty, kino plenerowe, potańcówka, występy rodzimych artystów, warsztaty i różnego typu animacje to tylko część z propozycji jakie przygotowali Organizatorzy.

Finał imprezy to przede wszystkim trzy świetne koncerty – na scenie gościliśmy zespół Andre, Yaka Band oraz Red Lips – różnorodność muzyczna prezentowana przez artystów  przyciągnęła istne tłumy, których nasza Targowica już dawno nie widziała.

Zobaczcie sami jak było i do zobaczenia za rok.