Nietrzeźwi, kradzieże i zatrzymania…

0
2

Nietrzeźwy kierujący
W dniu 9 maja 2016 roku w miejscowości Łosice na ulicy Siedleckiej patrol drogówki zatrzymał do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel Astra. Kierująca pojazdem 47 letnia mieszkanka gminy Mordy znajdowała się pod działaniem alkoholu. Badanie alkotestem wykazało 1,54 promila alkoholu w organizmie.

Zatrzymano poszukiwanego
W dniu 9 maja 2016 roku w miejscowości Stare Litewniki funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali poszukiwanego na podstawie sądowego Nakazu Doprowadzenia, 51 letniego mieszkańca gminy Sarnaki. Mężczyzna został doprowadzony do Zakładu Karnego w Siedlcach celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Nietrzeźwy kierujący motorowerem
W dniu 10 maja 2016 roku w miejscowości Kisielew, 33 letni mieszkaniec gminy Platerów kierował po drodze publicznej motorowerem marki Romet będąc w pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Zatrzymano nieletnią poszukiwaną
W dniu 11 maja 2016 roku w Łosicach policjanci łosickiej patrolówki w trakcie kontroli drogowej zatrzymali poszukiwaną przez Komendę Miejską Policji w Siedlcach 15 letnią dziewczynę, która samowolnie oddaliła się z placówki wychowawczej w Siedlcach. Poszukiwana została przekazana pod opiekę prawnym opiekunom.

Kradzież pojazdu
W nocy 12/13 maja 2016 roku w miejscowości Zabuże z terenu ogrodzonej posesji nieznani sprawcy dokonali kradzieży samochodu osobowego marki Audi A4 o wartości 5 tysięcy złotych, wraz ze znajdującymi się w środku kluczykami, dokumentami oraz pieniędzmi w kwocie 2 tysięcy złotych na szkodę 21 letniego mieszkańca gminy Sarnaki.

Włamanie do samochodu
W dniu 13 maja 2016 roku w miejscowości Ostromęczyn nieznany sprawca po wybiciu szyby w drzwiach kierowcy dostał się do wnętrza. Z pojazdu skradziono radioodtwarzacz oraz akumulator. Wartość strat oszacowano na 600 złotych na szkodę białostockiej firmy.

st. asp. Tomasz Zozula