19 latek stracił prawo jazdy

1
3

W zeszłym tygodniu łosiccy policjanci interweniowali w następujących zdarzeniach:

Kradzież drzewa
W dniu 25 kwietnia 2016 w KPP Łosice, 31 letni mieszkaniec gminy Sarnaki złożył zawiadomienie o kradzieży drzewa. Do zdarzenia doszło w okresie luty-kwiecień br. na terenie działki leśnej położonej koło wsi Hołowczyce. Nieznany sprawca dokonał wyrębu i kradzieży 4 sztuk drzew sosnowych o wartości 1000 złotych na szkodę zgłaszającego.

Kolizja z dzikiem
W dniu 25 kwietnia 2016 roku na trasie Łosice – Wyczółki przed jadący samochód marki Toyota wbiegło nagle stado dzików. Jedno zwierzę uderzyło w pojazd powodując uszkodzenie przedniego błotnika i drzwi. Kierująca 47 letnia mieszkanka Łosic była trzeźwa.

Nagły zgon
W dniu 28 kwietnia 2016 roku w miejscowości Makarówka, w domu mieszkalnym ujawniono zwłoki 47 letniego mieszkańca gminy Huszlew. Policjanci na miejscu zdarzenia wstępnie wykluczyli udział osób trzecich. Ciało na polecenie Prokuratora Rejonowego zostało zabezpieczone w prosektorium Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.

Zatrzymano prawo jazdy
W dniu 28 kwietnia 2016 roku w miejscowości Horoszki Duże, 19 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica kierując samochodem osobowym marki Lexus przekroczył dozwoloną w obszarze zabudowanym prędkość o 51 km/h. Za popełnione wykroczenie sprawca został ukarany mandatem karnym oraz zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

Kolizja drogowa
W dniu 29 kwietnia 2016 roku w Łosicach na ulicy Kolejowej, 25 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica kierując samochodem osobowym marki Toyota nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków drogowych w wyniku czego najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Opel, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Obaj kierujący byli trzeźwi, nikt z uczestników zdarzenia nie doznał obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Nietrzeźwy kierujący
W dniu 29 kwietnia 2016 roku w miejscowości Zabuże policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 50 letniego mieszkańca gminy Sarnaki kierującego samochodem osobowym marki Hyundai. Kierujący znajdował się w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało 2,78 promila alkoholu w organizmie.

st. asp. Tomasz Zozula

1 KOMENTARZ

Comments are closed.