KARNAWAŁOWE IMPREZY W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W NIEMOJKACH

1
5

21 stycznia 2016 roku w Przedszkolu Samorządowym w Niemojkach odbyła się Choinka Noworoczna. W tym dniu przedszkolaki bawiły się przy skocznej muzyce w bajecznie udekorowanej sali. Na imprezę zaproszeni zostali rodzice naszych przedszkolaków oraz inni goście, których przywitała dyrektor Zespołu pani Małgorzata Hawryluk.

Dzieci pod kierunkiem nauczycieli : p. Stanisławy Hawryluk, p. Agaty Borychowskiej i p. Agnieszki Wierzbickiej, zaprezentowały zebranej publiczności bogaty program artystyczny, który rozpoczął „Polonez” w wykonaniu dzieci z grupy starszej. Grupa młodsza uświetniła uroczystość śpiewem, tańcem i grą na instrumentach muzycznych, natomiast dzieci z grupy starszej przedstawiły jasełka. Występy naszych małych aktorów zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie do dzieci przyszedł Święty Mikołaj i obdarował je prezentami. Impreza upłynęła w miłej, serdecznej atmosferze.

Następnego dnia, 22 stycznia 2016 roku, w Przedszkolu w Niemojkach goszczono babcie i dziadków na uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały zebranym program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję, po czym zaśpiewały „Sto lat” i wręczyły dziadkom i babciom własnoręcznie wykonane upominki. Dalsza część uroczystości upłynęła na rozmowach, śmiechu, żartach i wspomnieniach przy stole zastawionym owocami i słodkościami przygotowanymi przez rodziców i pracowników przedszkola.

Stanisława Hawryluk
Agata Borychowska
Agnieszka Wierzbicka

1 KOMENTARZ

  1. Przedszkole w Niemojkach stara się, aby być ładne, estetyczne i to im się udaje, dzieki pracy i zaangażowaniu nauczycieli tam pracujących.

Comments are closed.