“Czy ŁOSICKA POLICJA JEST BEZKARNA?”

20
57

12309283_894440787317850_673873072_nNiedawno do naszej redakcji wpłynęło zapytanie oraz zdjęcie na którym uchwycono zaparkowany radiowóz na miejscu dla osób niepełnosprawnych. Autor pytał “Czy ŁOSICKA POLICJA JEST BEZKARNA? normalny kierowca za parkowanie na miejscu dla osób niepełnosprawnych dostał by 500 zł mandatu, w w/w miejscu stoi straż miejska ale oni stoją prawidłowo bo według oznakowań mogą tam parkować a co tam robi policja?”

Opublikowane na naszym FP zdjęcie wzbudziło oburzenie użytkowników. Autor zdjęcia również był oburzony zachowaniem policjantów, dlatego wniósł oficjalną skargę z prośbą o ukaranie kierowcy, który złamał przepisy kodeksu ruchu drogowego.

Jak się okazało, po rozpatrzeniu skargi przez Komendanta, po identyfikacji osoby kierującej radiowozem na kierowcę nałożono karę grzywny w drodze mandatu kredytowanego w wysokości 800,00zł. Tym samym świadek zdarzenia, który złożył doniesienie otrzymał jednoznaczną odpowiedź, że policja nie jest bezkarna. Policja ma stać na straży prawa, dlatego zostały wyciągnięte konsekwencje wobec sprawcy ewidentnego wykroczenia.

12348716_718522654914295_408400475_n

12366804_718290464937514_1477140996_n

20 KOMENTARZE

 1. każdy powinien tak robić jak ten człowiek co zrobił te zdjęcie wielki szacunek za odwagę ale kolego teraz uważaj bo teraz co wyjedziesz na miasto będą cie brali a wy ludzie róbcie zdjęcia. Bo każdy wie jak jest w łosicach pomoc ci nigdy nie pomogą kozacy z pod stodoły…

 2. Pracuje w łosicach i wiem którzy z policjantów poruszają się wozem o tym numerze rejestracyjnym, znam każdego z imienia i nazwiska i jestem ciekaw na kogo padło.

 3. Autor skargi nie jest dla ukaranego policjanta anonimowy i prędzej czy później ta skarga odbije mu się czkawką.

  • Niestety… A potem się dziwią, że biednych Policjantów się nie lubi i bierze pod lupę…

 4. na miejscu tego policjanta oddalbym uprawnienia do kierowania samochodem uprzywilejowanym tzw wkladke i niech społeczeństwo czeka na interwencję policjantów ktorzy będą na nia szli na piechotę moze wtedy społeczeństwo i przelozeni nabiorą rozumu a powiat będzie bezpeczniejszy.

  • Każdy ponad każdym skur.. innego traktuje jak by był nikim wszyscy najmadrzejsi jeba… myślą chyba ze są wybrańcami. Każdy jest równy a ktoś pełniący taka funkcję powinien dawać przykład. Wszystko mi wolno – błąd panie funkcjonariuszu.

 5. mi to lotto o mnie za mnie jak jadą na interwencje niech parkują gdzie chcą.
  w pozostałych wypadkach patrz jak wyżej. Byle nie doprowadzić do paranoi że teraz będzie się czekać 1h na patrol zanim zaparkuje ale….

 6. do “popieram” – nie wyczoles ironii w moim wpisie. ja nie popieram patroli pieszych tylko policjantów, a takie wasze-społeczeństwa działania doprowadzą do tego że policjanci nie beda jezdzic radiowozami wam na pomoc w razie czego tylko przyjda do was pieszo po godzinie. z tego ze maja uprawnienia do jazdy radiowozem nie maja dodatkow a jedynie kary i tlumaczenia za przepały. brawo ty!

 7. Czytając komentarz Pana Pani o tym że na miejscu policjanta oddał by uprawnienia ????Nie rozumiem co chciał przez to powiedzieć ??? Kalkulując domyślam się że skoro to już był Pan policjant to przysługuje mu prawo do łamania przepisów i niech robi sobie co mu się podoba???? Żenua krótko mówiąc piszę dla tego to że bywałem już w kilkunastu krajach Europy muszę stwierdzić z przykrością że Polska policja daleko daleko odbiega od zachodniej policji u nas uprawia tzw wolną amerykankę syndrom “wodza” …Super sprawa edukujmy również tych którzy myślą że są tylko oni od edukowania wtedy standard w naszej policji będzie bliżej zachodu a nie wschodu pozdrawiam.

 8. Radiowóz w akcji jest oznakowany , parking znajdował się 40 m dalej ale jak ma się ciężką d…. to ma się lżejszy portfel . Szacun dla autora zdjęcia i dla P. komendanta że nie zamiótł pod dywan

 9. Do
  anonima ; jeśli stoją kilkanaście min z uruchomionym silnikiem i nie martwią się o przepał to i Ty nie przeżywaj

 10. PANIE KOMENDANCIE !!!!!!!!
  WEZCIE SIE WRESZCIE ZA ŁOSICKĄ POLICJE!!! BO PRZYMYKAJĄ OKO NA SWOICH KOLESI KTÓRZY ŁAMIĄ PRAWO WIDAC TO JAK SIEDZĄ NA CPN nie PRZY ULICY SIEDLECKIEJ ZAMIAST PATROLOWAĆ ULICE WIEM TEZ KTORZY TO POLICJANCI ,ZABRAĆ SAMOCHODY I NA PIECHOTE NIECH CHODZĄ BO SIE ROZPANOSZYLI W ŁOSICACH I MYSLĄ ZE SĄ BEZKARNI A TO PRZECIEŻ MY ICH UTRZYMUJEMY .DOKUMENTUJMY I POKAZUJMY JAK ŁOSICKA POLICJA DROGOWA SIE OBIJA

 11. Oni czują się nietykalni także w innych kwestiach ; fałszują zarzuty o przestępstwach i umarzają postępowanie . Jeżeli któryś poczuje się urażony to niech się “wychyli” przejadę się na nim bez siodła

Comments are closed.