Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Łosicach

2
25

Święto z okazji Dnia Edukacji Narodowej w większości placówek oświatowych obchodzone jest bardzo uroczyście. W Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Łosicach również zorganizowano wielką galę z okazji tego święta. Goszczono: Panią Dorotę Kozłowską –radną Miasta i Gminy Łosice oraz Panią Ilonę Kasjaniuk – zastępcę przewodniczącego Rady Rodziców.

Na początku Pani Dyrektor powitała gości i skierowała gorące podziękowania za owocną i ciężką pracę swoim pracownikom. Słowa uznania i podziękowania popłynęły też z ust gości. Pani Dorota Kozłowska odczytała list od Pana Burmistrza Miasta i Gminy Łosice, który był skierowany do pracowników przedszkola. W liście zostały zawarte słowa uznania i podziękowania za trudną i odpowiedzialną pracę z małymi dziećmi. Oprawą artystyczną uroczystości zajęła się Pani Marzanna Bujalska z grupą swoich podopiecznych. Dzieci w tym dniu przyszły odświętnie ubrane. Podczas uroczystej akademii mówiły wierszyki, śpiewały piosenki i wręczały upominki wszystkim pracownikom przedszkola oraz przybyłym gościom.

Dzień Edukacji Narodowej był bardzo uroczysty, w grupach dzieci śpiewały swoim paniom „sto lat”, od Pań dostały pyszne cukierki, a co najważniejsze w tym dniu były wyjątkowo grzeczne.

Tekst: Marzanna Bujalska
Foto: Małgorzata Księżopolska

2 KOMENTARZE

  1. Są trzy przedszkola w Łosicach, ale widoczne jest tylko jedno. W pozostałych nic się nie dzieje?? CZy tamte przedszkola nie maja się czym pochwalić na, czy tam się nic nie dzieje?

  2. Widać nie wszyscy rodzice mają takie parcie na szkło obiektywu, jak tutejsza przewodnicząca.. Zdaje się że program edukacji przedszkolnej nie zakłada nigdzie edukacji medialnej dzieci, pod czyjąś potrzebę bycia gwiazdą 😉

Comments are closed.