Łosiccy Fighterzy na podium

0
33
W miniony weekend zawodnicy Husarz Poland Top Team grupy Mateusza Stasiuka wzięli udział w V Turnieju Submission Fighting Grappler Cup w Mińsku Mazowieckim.
Do turnieju zgłosiło się około 140 zawodników i zawodniczek z rożnych klubów sportowych. Barwy łosickie reprezentowali zawodnicy Husarz Poland Top Team. Piotrowi Kocęba udało się wywalczyć srebrny medal w kategorii 76 kg w grupie początkującej.
Trener Husarz Poland Top Team Mateusz Stasiuk zajął natomiast czwarte miejsce w kategorii do 65,9kg w grupie zaawansowanej. Łosice reprezentował również Patryk Bartniczuk, który tym razem wystartował w barwach Siedleckiej sekcji Boxer Team i wywalczył brąz w kategorii 69kg.
Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy wspaniałych walk i sportowej postawy, trzymamy kciuki za kolejne starty i życzymy niesłabnącego zapału i zaangażowania w dążeniu do doskonałości na macie.
Ponadto zapraszamy seredcznie na seminarium z czarnym pasem BJJ Eddiem Kone  oraz z zawodnikiem walczącym od 4. lat w UFC, największej organizacji na świecie, numerem 1 w swojej wadze w angielskim rankingu MMA, Vaughanem Lee. Bliższe informacje znajdziecie Państwo [btn link=”http://mmania.pl/aktualnosci/zaproszenie-na-seminarium-z-eddiem-kone-i-vaughanem-lee-8403″ color=”red” target=””]TUTAJ[/btn]